Arama :
Kayıt Sözleşmesi
    Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.birlesim.net web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

    Telif Hakları :
    www.birlesim.net sitesinin tüm hakları Birleşim Bilgisayar'a aittir. www.birlesim.net sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Birleşim Bilgisayar'ın yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

    Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :
    Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Birleşim Bilgisayarın ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

    Kullanıcı Yükümlülükleri :
    www.birlesim.net sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

    www.birlesim.net her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Birleşim Bilgisayar sorumlu tutulamaz. 
    Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
    www.birlesim.net sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.birlesim.net sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Birleşim Bilgisayar sorumlu tutulamaz.

    Kullanıcıların www.birlesim.net 'e Yollayacakları Bilgiler Hakkında :
    www.birlesim.net internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.birlesim.net satış Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.birlesim.net sitesinin sahibi Birleşim Bilgisayar'ın entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

    İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

       Hak ve Sorumluluklara Dair :
    www.birlesim.net sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.birlesim.net ve sahibi Birleşim Bilgisayar site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.birlesim.net sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir  satış veya bilgi hatasından dolayı www.birlesim.net sitesi ve sahibi Birleşim Bilgisayar'a sorumluluk yüklenemez.

    www.birlesim.net ve sahibi Birleşim Bilgisayar sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

    Kullanıcı www.birlesim.net sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. 

    Birleşim Bilgisayar bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

    Copyright(c) Birleşim Bilgisayar.2012
  Copyright © Birleşim Bilgisayar Uşak-2012- Script: Oguzhan Subaşı Geliştirme: HoppdediX